Man.United – Liverpool: trefí se oba rivalové

article image

16.3.2016 První souboj byl jasnou záležitostí Liverpoolu, pokusí se United v domácí odvetě ještě o obrat? Manchester je ve velké krizi, nefunguje mu defenzíva, a i když se gólově prosadí, sám také i inkasuje.

United jsou v útlumu a kouč Van Gaal je na odstřel. Z posledních tří zápasů tým dva prohrál a o víkendu doma zachránil s West Hamem v FA Cupu v závěru alespoň plichtu a tím i opakování zápasu. Teď je tu navíc odveta proti odvěkým rivalům z Liverpoolu, kteří je doma jasně přehráli. A borci z Old Traffordu si nemohou dělat moc velké naděje. Jednak proti nim bude stát nabuzený protivník, který miluje hru na brejky a pod vedením charismatického trenérského mága Kloppa je v tomto směru extrémně nebezpečný. Navíc Liverpoolští v Evropské lize neinkasovali už 417 minut! Dá se očekávat, že domácí od začátku vrhnou všechny síly do útoku a dost možná soupeřovu zeď nakonec prorazí. Ale sami budou vzadu hodně riskovat inkasovaný gól, který by je definitivně potopil...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Man.United - Liverpool ano 1.84

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip