Články

Man.United – Bournemouth: domácí zakončí vítězně
article image

16.5.2016

Sezónu nemohli zakončit spolu s ostatními, kvůli bombové hrozbě byl jejich duel s Bournemouthem odložen. A dohrávku proti průměrnému sokovi na Old Trafford hráči United zvládnou.

Anglií otřásá skandál. Kvůli atrapě výbušniny, kterou při cvičení zapomněla na toaletách bezpečnostní agentura, byl vyklizen Old Trafford a zápas posledního kola byl krátce před jeho zahájením o dva dny odložen. Hráči Manchesteru United alespoň měli čas skousnout fakt, že se v příští sezoně budou muset obejít bez Ligy mistrů, čtvrtou příčku si totiž pro sebe ukořistili jejich rivalové ze City plichtou 1:1 ve Swansea. Osmnáctibrankový deficit ve skóre, který hraje v jejich neprospěch, totiž United proti Bournemouthu neumažou… To však nic nemění na tom, že se svěřenci kouče Van Gaala budou chtít s nevydařenou sezonou rozloučit se ctí a odměnit věrné fanoušky vítězstvím. Ani nováčkovi z Bournemouthu už o nic nejde, zachránil se a má tedy bohatě splněno. Nicméně v prosinci doma dokázal slovutného soupeře 2:1 porazit. Je schopen šokovat znovu? Nechce se tomu věřit... 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Man.United - Bournemouth 1 1.52

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip