Články

Manchester Utd. – Manchester City: střelecky se prosadí oba celky
article image

9.9.2016

Nejdražší zápas historie! Letošní první derby v Manchesteru bude soubojem »zlatých« kádrů. V prestižní bitvě o čelo Premier League vstřelí góly oba týmy.

Letní nákupy drahých posil vyšroubovaly ceny obou kádrů do astronomických rozměrů. Před zaplněný stadion pošlou slovutní trenéři Mourinho a Guardiola dvě jedenáctky, jejichž tržní cena má překonat dvacet miliard korun! I proto má jít o nejdražší zápas všech dob, který slibuje mimořádnou podívanou. Opravdu ale bude? Přece jen jde o hodně a taktika může vše zahubit. Oba týmy bez zaváhání zvládly úvodní tři ligová kola a jde o to, kdo si vytvoří výhodnější pozici do dalšího průběhu Premier League. Tohle derby ale nemá favorita, odhadovat výsledek je takřka nemožné. Loni ve dvou soubojích padla jen jedna branka, sezónu předtím dominovaly domácí celky, o rok dříve vládli jen Citizens, předtím pro změnu jásaly hostující týmy... Nicméně jedno je jisté. V obou dresech budou pobíhat na hřišti výjimeční ofenzivní hráči a nechce se věřit, že by se neprosadili. Góly tak padnou na obou stranách.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Man.United - Man.City ano 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip