Články

Manchester United – Arsenal: anglický šlágr s minimem gólů
article image

9.11.201

Pokud zvládnou i šlágr na Old Traffordu, jejich sny o mistrovském titulu se výrazně zhmotní. Fotbalisté Arsenalu vedou Premier League, zatímco United se trápí. V Manchesteru to bude bitva, tentokrát ale obranně zaměřená.

Doma padli hned v prvním kole, jenže po vlně kritiky přišlo nečekané vzepětí. Jen dva ztracené body v následujících devíti kolech, k tomu jízda Ligou mistrů, kde mají nakročeno k postupu ze silné skupiny s Dortmundem, Neapolí a Marseille. Kde se stala v Arsenalu ta proměna? Větší zodpovědnost v obraně! Defenzivní řada se ustálila, dozadu skvěle pracuje i běhavá záloha na čele s Tomášem Rosickým. Průměr ani ne jedné inkasované branky na zápas je u tradičně ofenzivně laděného mužstva nevídaný. Zato United po odchodu legendárního Sira Fergusona z lavičky tápou, až osmá příčka a osmibodové manko na londýnského rivala jsou zarážející. Při jejich vzájemných setkáních to byly většinou gólové hody, předloňská výhra Reds 8:2 je nezapomenutelná. Tentokrát budou ale karty rozdány více defenzivně, a tak sázka na menší počet gólů se nabízí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Man.United - Arsenal 2,5 - 2.02

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip