Články

Manchester City – Newcastle: Straky favorita neporazí
article image

28.10.2014

Angličtí šampioni neprožívají zrovna podařené období, pohárový triumf nad Newcastlem by pro ně ale mohl být vítaným budíčkem před blížícím se derby s rivaly z United. Výkony Strak mají stoupající tendenci, Citizens ale nezlomí.

Opěvovaní Citizens se dostali do mírného útlumu. Nedaří se jim v Lize mistrů, kde v třech duelech skupiny E ani jednou nezvítězili, o víkendu pak selhali také v anglické nejvyšší soutěži, když padli 1:2 na hřišti West Hamu a vedoucí Chelsea jim odskočila na rozdíl šesti bodů. Dostat se zpět do tempa zkusí v Ligovém poháru proti Newcastlu, který nutně potřebují zdolat, aby o víkendu do ostře sledovaného derby s Manchesterem United nenastupovali po sérii neúspěchů. Kádr ovšem mají kvalitní a zkušený, s nelehkou situací by si měli poradit! Newcastle se v úvodu sezony notně trápil a v prvních sedmi kolech Premier League nezvítězil, poslední dva duely ovšem dokázal ovládnout a po triumfech nad Leicesterem (1:0) a Tottenhamem (2:1) poskočil na čtrnáctou příčku tabulky. Prioritou „Strak“ aktuálně je vylepšení postavení v nejvyšší soutěži, Ligovému poháru nepřikládají až tak velkou důležitost. Proti Manchesteru City mohou hrát uvolněně, což by se mohlo pozitivně projevit na jejich výkonu. Nenastoupí ale kompletní, zranění jsou útočníci Cisse s Riveirou, záložníci Tioté a Siem de Jong i obránce Williamson. Ani City nepůjdou do boje v plné síle, přesto je jejich kvalita výrazně vyšší a postup by nakonec měli vybojovat. V prvním ligovém kole vyhráli v Newcastlu 2:0 a znovu zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Man.City - Newcastle 0:1 1 1.39

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip