Manchester City – Juventus: hosté bez šance?

article image

14.9.2015 Turínský vládce italské Serie A v nové sezoně klopýtá a ještě nepoznal radost z vítězství, po třech kolech domácí soutěže má na kontě jediný bodík, který naposledy urval až v závěru z penalty! To City jsou rozjetí, skalp Staré dámy získají!

Hráči turínského velkoklubu jako by se po odchodu motoru týmu Vidala, kanonýra Téveze a režiséra Pirla nedokázali nabudit k pořádným výkonům a jejich unylá hra jim zatím téměř žádné body nepřinesla. Citizens naopak v Anglii dominují, po pěti kolech jsou bez ztráty kytičky, i když sobotní výhra 1:0 gólem z poslední minuty nad Crystal Palace byla šťastná. Před pěti roky se oba kluby potkaly v Evropské lize, dvakrát hrály 1:1. Tentokrát je ale jasné, že domácí budou nahoře, otázkou zůstává, zda se jejich ofenzivní vozba, možná bez zraněného Agüera, prosadí proti zkušené obraně Italů. Nicméně hosté by měli odjet s prázdnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Man.City - Juventus 1 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip