Články

Manchester City – Chelsea: Londýňané vyhrají i potřetí!
article image

15.2.201

Nejstarší klubová soutěž světa vstupuje už do osmifinále. A ozdobou FA Cupu bude šlágr gigantů Manchester City – Chelsea! Hosté letos rivala v lize v obou případech porazili a dokážou to i v pohárové bitvě.

Právě tyto dva kluby se perou s Arsenalem na čele Premier League a nejspíš si to nakonec rozdají o titul. „My nejsme favorité, jsme teprve ve fázi budování. Anglickou jedničkou jsou City, oni musejí mít titul,“ hodil na soupeře břemeno favorita kouč Chelsea Jose Mourinho. Nicméně portugalský stratég podobná prohlášení dělá jen proto, aby protivníky rozhodil. Podaří se mu to i tentokrát? Dost možná! Chelsea totiž zvládá vypjaté zápasy, což potvrdila právě proti Citizens. Propracovanou defenzívou zcela vygumovala jejich „nepolapitelnou“ ofenzivní mašinu, v říjnu doma vyhrála 2:1 a před dvěma týdny v Manchesteru 1:0 po vynikajícím výkonu. Domácí budou pod tlakem, další neúspěch už by jim fanoušci neodpustili. Mourinho dost možná pošle na hřiště některé náhradníky, nicméně rozhodne opět psychika – a tu mají jeho hoši, zdá se, lepší.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Man.City - Chelsea 2 3.15

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip