Články

Manchester City – Arsenal: rozhode se po přestávce
article image

13.12.2013

Šest bodů dělí vedoucí Kanonýry od čtvrtých Citizens a fanoušci na Etihad Stadium doufají, že se po vzájemném duelu toto manko výrazně smrskne! Jenže hosté se na šlágr 16. kola velmi dobře připraví, první půle skoční plichtou.

Citizens se nadechují ke stíhačce vedoucího Arsenalu a do boje je požene síla domácího prostředí. Na Etihad Stadium vyhráli všech sedm duelů letošního ročníku, soupeřům nasázeli 29 branek a inkasovali jen dvě! S 41 vstřelenými góly mají vůbec nejlepší ligový útok, který táhne dvojka zabijáků Agüero (12 gólů) – Negredo (6), s jejímž hlídáním budou mít hosté jistě pořádné problémy. Gunners si ale vzácný post ligových premiantů pečlivě hlídají. Venku v sedmi utkáních tratili jen plichtou na West Bromu a těsnou porážkou 0:1 na Old Trafford. Naposledy venku rozstříleli 3:0 Cardiff. V posledních šesti vzájemných ligových duelech oba rivalové vyhráli shodně dvakrát. Ve vyrovnaném mači přinese první půle remízu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Man.City - Arsenal 0 2.44

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip