Články

Manch. Utd. – Sunderland: na Old Trafford uvidí góly
article image

22.1.201

V Premier League se propadli do průměru, z FA Cupu se předčasně pakovali a v přehlíženém Ligovém poháru tak zachraňují zpackanou sezonu! Sunderland v novém roce ale nehraje špatně a favorita potrápí, tři góly by mohly padnout.

Těžká porážka 1:3 na Stamford Bridge byla pro Manchester čtvrtou v pěti zápasech roku 2014 a opět zvýšila tlak na dosud výrazně neúspěšného kouče Davida Moyese, jenž v létě nahradil u kormidla United legendárního sira Alexe Fergusona. Hosté jsou sice v Premier League předposlední, v posledních čtyřech duelech ale neprohráli a ukázali výrazně zlepšení. Rudé ďábly porazili v úvodním semifinále Ligového poháru doma 2:1, poté v lize rozstříleli Fulham 4:1 a remizovali se silným Southamptonem 2:2. Na Old Trafford určitě nepojedou s poraženeckou náladou a domácímu favoritovi nedají nic zadarmo! Kouč Moyes nemůže počítat s kapitánem Vidičem a záložníkem Fellainim, otazník visí nad zdravotním stavem hvězdných útočníků Rooneyho a Van Persieho. Domácí budou muset útočit, aby umazali prohru z úvodního duelu, hosté budou číhat na rychlé kontry a nejistou obranu jistě hodně potrápí. Alespoň tři branky by mohly být na Old Trafford k vidění. 

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Man.United - Sunderland 2,5 + 1.49

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip