Články

Manch. Utd. – Liverpool: šlágr góly nenabídne
article image

25.9.201

Velká pozornost dnes bude upřena na Old Trafford, kde si to rozdají Manchester United a Liverpool. Oba celky se už potkaly v lize a Reds doma triumfovali 1:0, tentokrát se představí na půdě svého velkého soka a budou chtít znovu uspět!

Do sestavy Liverpoolu by mohl naskočit „kanibal“ Luis Suárez, jenž si už odpykal desetizápasový trest za kousnutí obránce Chelsea Ivanoviče. Svému týmu tak chyběl při vítězství 1:0 v prvním vzájemném utkání na Anfieldu na začátku září a trenér Rodgers naznačil, že uruguayský snajpr možná začne na lavičce, protože postrádá herní praxi. Domácí do prestižního souboje půjdou naplno, nedaří se jim a další ztrátu si už nemohou dovolit. Sezonu rozehráli hodně vlažně a nový kouč Moyes se ocitl pod palbou kritiky. A to především po nepovedeném derby s Manchesterem City, vždyť United od velkého rivala schytali výprask 1:4! Postupem přes Liverpool si chtějí udobřit nahněvané fanoušky, postrádat však budou zraněného útočníka Van Persieho, jehož góly jim aktuálně hodně chybí. Ani Liverpool v ofenzívě příliš nezáří, na Old Trafford se mnoha branek nedočkáme.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Man.United - Liverpool 2,5 - 1.91

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip