Články

Manch. Utd. – Leverkusen: domácí potvrdí kvality
article image

17.9.201

Angličtí šampioni z Manchesteru United pod vedením nového kouče Moyese stále hledají svou herní tvář, ambice ale mají ty nejvyšší! Leverkusen předvádí dobré výkony, kvalitou ale za „Red Devils“ zaostává. Favorit zvítězí!

Mistrovský kádr United neprodělal přes léto téměř žádné změny, přišel jen vysoký záložník Fellaini z Evertonu. Za úspěch ale může být považováno, že v Manchesteru zůstal útočník Rooney, jenž toužil po odchodu. V posledním utkání s Crystal Palace se jednou trefil a předvedl výtečný výkon, společně s kolegou Van Persiem, jenž se proti nováčkovi Premier League také gólově prosadil, budou pro obranu německého celku největší hrozbou. Leverkusen ale nebude pro „Red devils“ snadnou kořistí, v bundeslize patří v posledních letech mezi nejlepší a také letos hraje velmi dobře. Na kontě má čtyři výhry z pěti duelů, prohrál jenom se Schalke. Kvalitou na domácí ale prostě nestačí a to se v utkání projeví. Na první body v Lize mistrů si bude muset počkat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Man.United - Leverkusen 1 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip