Články

Manch. City – Hull: favorit nováčka jasně přehraje
article image

30.8.2013

Přestože před týdnem odjel Manchester City z Cardiffu s porážkou 2:3, od dalšího nováčka se na domácím hřišti zaskočit nenechá. O jeho síle na Etihad Stadium se v úvodu sezony přesvědčil Newcastle, nyní to čeká Hull.

Manchester City čeká důležitý zápas hlavně proto, že po kolapsu v minulém kole zkrátka musí získat všechny tři body, aby si udržel špičku na dostřel. Na hřišti nováčka z Walesu sice vedl 1:0, když se nádherné trefil Džeko, ale vyrovnání Whittighama a dvě branky Campbella otočily skóre a Citizens stačili už jen snížit. Po skvělém vystoupení s Newcastlem a výhře 4:0 to byla dost velká rána. Naopak Hull jako nováček nezačal vůbec špatně, na hřišti dalšího z favoritů na titul Chelsea prohrál jen 0:2 a v domácím duelu s Norwichem pak slavil výhru 1:0. A to i přesto, že déle než hodinu hrál bez vyloučeného Sagba. Rozhodující branku dal z penalty Brady, jenž jediným gólem rozhodl i druhé kolo ligového poháru na hřišti Leytonu Orient. Pro nováčka ale bude nyní Manchester City těžkým soupeřem, nic na tom nemění ani to, že domácím budou chybět Kompany a Richards, nejistí jsou Jovetić a Nastasić. Hullu chybějí Cairney, Faye a Quinn.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Man.City - Hull 0:1 1 1.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip