Články

Man. Utd. – Leicester: Lišky rozvlní síť
article image

29.4.2016

Fotbalisté Leicesteru mohou vyšperkovat památnou sezonu ziskem titulu na legendárním Old Traffordu! Stačí k tomu „maličkost“ – porazit domácí partu kapitána Rooneyho… Formu mají Lišky skvělou, gólově se prosadí!

Lišky prožívají historickou sezonu a nikdo už asi nepochybuje o tom, že na jejím konci oslaví zisk titulu. Šampiony se svěřenci kouče Ranieriho mohou stát už tuto neděli, pokud se jim tedy podaří zvítězit na legendárním stánku Old Trafford. Touha po zisku mistrovských vavřínů fotbalistům Leicesteru nohy nesvazuje, ba právě naopak – v minulém kole rozstříleli Swansea i bez distancovaného kanonýra Vardyho vysoko 4:0, což byla jejich sedmá výhra v posledních devíti zápasech! Lišky skvěle brání a po zisku míče neúnavně vyráží ke smrtícím kontrům, vždyť v celé sezoně jen třikrát (a to ve třech duelech po sobě na přelomu roku) vyšli střelecky naprázdno. Na kontě mají dokonce o 21 přesných zásahů více než slavný Manchester United, jenž v závěru sezony bojuje o čtvrté místo, z něhož se jde do předkola Ligy mistrů a lídra soutěže tak nutně potřebuje zdolat. Red Devils v posledních pěti zápasech čtyřikrát vyhráli, jen jednou však vstřelili více než jeden gól – v minulém kole proti Crystal Palace (2:0). Velkou přestřelku fanoušci asi neuvidí, hostům se ale podaří rozvlnit síť!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Man.United - Leicester 2,5 - 1.68
2.tým dá gól - Man.United - Leicester ano 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip