Man. Utd. – Hull: Red devils rozlučku zvládnou

5.5.2014

Poslední domácí duel letošní hrubě nepodařené sezony odehrají Van Persie a spol. a doufají v úspěšnou rozlučku. Hostující Tygři nemají příliš oslnivou formu, trápícímu se domácímu favoritovi podlehnou. A nebudou stíhat už v první půli.

Letos poprvé od sezony 1973/74 Rudí ďáblové doma prohráli během jednoho ročníku sedm utkání. V sobotu před svými fanoušky nestačili na zachraňující Sunderland, jenž si z Divadla snů odvezl triumf 1:0. Ani nový trenér Giggs, jenž u kormidla nahradil neúspěšného kouče Moyese, nedokázal hru stále ještě úřadujících šampionů pozvednout na požadovanou úroveň, i když jeho podařená premiéra u kormidla United proti Norwichi (4:0) fanoušky naladila na pozitivní notu. Nyní Manchester čeká letošní domácí ligová derniéra a s věrnými příznivci se bude chtít za každou cenu rozloučit vítězně! Zavelet k úspěchu budou muset hlavně opory v čele s kanonýrem Van Persiem, jenž se v Premier League naposledy trefil na konci února z penalty proti nováčkovi z Crystal Palace a už je na čase, aby znovu ukázal své kvality. V Hullu mají domácí soupeře, proti kterému se znovu můžou chytit. Tygři vyhráli jediný z posledních šesti duelů, na Old Trafford sehrají třetí venkovní utkání v řadě a v předešlých dvou pětkrát lovili míč ze své sítě. Hull navíc na Manchester United neumí zahrát, prohrál s ním pětkrát v řadě a ve čtyřech zápasech minimálně třikrát inkasoval. Domácí budou mít v posledním domácím utkání velkou motivaci uspět, vyhrají už první poločas!