Články

Man. Utd. – Chelsea: giganti se rozejdou smírně
article image

25.8.2013

Šlágr Premier League už ve 2. kole! Dva hlavní aspiranti na titul se potkávají na Old Traffordu, kde v květnu hosté vyhráli 1:0. Letos vypadá Chelsea ještě silnější a s prázdnou neodjede ani tentokrát. Remíza uspokojí oba.

Tato bitva má spoustu podtextů. United si poprvé zahrají velký zápas bez legendárního Fergusona na lavičce, naopak na pořádnou anglickou bitvu se po návratu na Ostrovy znovu těší jeho protějšek Mourinho. A pak jsou tu tahanice kolem domácí superstar Rooneyho, jenž se v Manchesteru stává nechtěným a právě z londýnského klubu dostal už čtyři nabídky k přestupu. Jaký podá výkon? Bude vůbec hrát? Každopádně Chelsea vypadá sebevědomě, na Old Traffordu už dvakrát za sebou neprohrála, navíc má drobnou psychologickou výhodu – venku nebude pod tlakem a na kontě má díky úspěšné předehrávce 3. kola už 6 bodů. Bude to drama, ale nerozhodný výsledek je tentokrát na spadnutí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Man.United - Chelsea 0 3.26

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip