Man. United – CSKA: v Moskvě uvidí góly

article image

20.10.2015 Parta kouče Van Gaala napravila úvodní porážku s PSV domácím triumfem nad Wolfsburgem a výhra na hřišti moskevského CSKA by ji mohla vynést na první místo skupiny B! Odjede z Moskvy s třemi body v kapse?

V prvním utkání skupiny B vyšli borci CSKA gólově naprázdno (0:1 ve Wolfsburgu). Před druhou bitvou s PSV si ale přemožitelé pražské Sparty z 3. předkola seřídili mířidla a vystříleli si cenný triumf 3:2, který je vrátil do hry o postup do jarního play off. O branky se podělila „africká tykadla“ moskevského týmu – rychlonozí forvardi Musa a Doumbia. Sehrané útočné duo by mělo dělat velké starosti také defenzívě anglického celku, svým pohybem, bleskovou akcelerací a výtečnou technikou jistě budou oba borci z brejků hodně hrozit! Domácí mají zkušený mančaft, jenž toho v pohárech mnoho odehrál a slavného protivníka se nezalekne, měli by se gólově prosadit! Red Devils se do sezony pomalu rozjížděli a stále to v jejich podání úplně není ono, víkendová výhra na Evertonu 3:0 jim ale jistě dodala sebedůvěru. Kouč Van Gaal má k dispozici skvělý mančaft, který je schopen velkých výkonů, Rooney, Depay, Martial či Mata umí góly připravit či vstřelit. Obrana domácích není nejpevnější, oba soupeři by se měli gólově prosadit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - CSKA Moskva - Man.United ano 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip