Články

Man. United – Arsenal: první půle skončí nerozhodně
article image

8.3.2015

Nejstarší fotbalová soutěž světa očekává bitvu jejích dvou nejúspěšnějších účastníků! A pozor, Manchester United s Arsenalem Londýn si to v FA Cupu rozdají už ve čtvrtfinále. Minimálně první půle rozhodnutí nepřinese.

Man. United

+ našlapaná ofenzíva, domácí prostředí, vzájemné zápasy

- chybující obrana, mizerná produktivita    

Arsenal

+ technika, kreativita, kombinace

- proměňování šancí, na United neumí

 

Angličtí giganti se v Premier League přetahují o třetí příčku. Aktuálně jsou na tom o bodík lépe Londýňané, kteří vyhráli čtyřikrát za sebou, jenže výhoda domácího prostředí je na straně jejich soupeře. A na Old Traffordu nečeká Wengerovy hochy nic snadného. Nicméně určit favorita je velmi ošidné. Oba kluby na cestě mezi nejlepších osm ještě nenarazily na zvučného protivníka, přesto museli United duel proti Cambridge hrajícímu až 4. ligu opakovat, což byla velká ostuda. Výkony Reds v této sezóně pod vedením nového kouče Van Gaala bývají často rozpačité, hvězdné posily Di María a zejména Falcao pořádně tápou. Statistiky napovídají, že borci Manchesteru odehrají v drtivé většině zápasů nerozhodně první poločas, nakonec i v posledních dvou vzájemných utkáních s Arsenalem skončilo úvodních 45 minut bez branek. Důležitost pohárového utkání napovídá, že nikdo nepůjde do rizika, oba týmy vsadí na trpělivost a čekání na příležitost. Sázka na vyrovnaný první poločas vypadá lákavě.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Man.United - Arsenal 0 2.12

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip