Články

Man. City – Sunderland: vítězná premiéra Guardioly
article image

11.8.2016

Citizens ulovili největší trenérské eso fotbalu a pod vedením Pepa Guardioly chtějí zpět na mistrovský trůn! Ostře sledovanou premiéru španělského kouče na jejich lavičce uvidí Etihad Stadium, hostující Sunderland odjede s prázdnou.

Z titulu se fotbalisté Manchesteru City naposledy radovali v roce 2014, poté se museli sklonit před Chelsea a Leicesterem. Dvouletý půst má v letošní sezoně skončit, oceňovaný kouč Guardiola získal od roku 2009 s Barcelonou a Bayernem šest ligových titulů a Katalánce dovedl k dvěma vítězstvím v Lize mistrů. Přes léto se Guardiola snažil do hráčů City napumpovat svou vizi fotbalu založenou na držení míče, k čemuž má v kádru celou řadu technicky skvěle vybavených borců včetně nově příchozích posil Stonese, Gündogana, Nolita, Saneho či Zinchenka. Také loni čtrnáctý Sunderland změnil trenéra, když angažoval Davida Moyese, jenž vyhořel při posledních angažmá v Manchesteru United a San Sebastianu a u „Black Cats“ se pokusí navázat na své úspěšné působení v Evertonu, který vedl dlouhých 11 let. Kádr Sunderlandu však kvalitativně za Citizens výrazně zaostává, na Etihad Stadium neuspěje. Prohraje alespoň o dvě branky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Man.City - Sunderland 0:1 1 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip