Články

Man. City – Sunderland: gólová nadílka favorita
article image

23.12.2015

Citizens nezvládli důležitý duel s Arsenalem a porážkou 1:2 si v boji o titul mírně zavařili. Zápas s předposledním Sunderlandem je ideální příležitostí k tomu, aby na selhání s Kanonýry zapomněli a začali znovu pravidelně bojovat.

Ani návrat uzdraveného forvarda Sergia Agüera do sestavy borcům Manchesteru City k úspěchu v důležitém klání s Arsenalem nepomohl. Sice měli více ze hry, zahodili ale několik šancí, a když už záložník Toure konečně rozvlnil síť, bylo to krátce před koncem, kdy už jen snižoval na konečných 1:2. Kamenem úrazu pro City byla hra obrany, při absenci zraněného stopera Kompanyho nastoupilo stoperské duo Mangala – Otamendi, které zrovna nezářilo a svými chybami se podepsalo pod prohru modrobílé družiny. Zatímco venku se týmu trenéra Pellegriniho letos vůbec nedaří, s návratem na vlastní půdu by měl výrazně pookřát, před svými fanoušky přeci jen hraje výrazně lépe. Předposlední Sunderland je žhavým kandidátem na sestup, nedává góly (14 v 17 duelech) a k tomu mizerně brání. Ve venkovních duelech je vůbec nejhorším týmem soutěže (bilance 1-1-7, skóre 9:24) a na Etihad Stadium si statistiky nevylepší… Letos v Ligovém poháru s Citizens doma prohrál 1:4 a nyní jej čeká další výprask!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Man.City - Sunderland 0:1 1 1.49
1.tým dá gól v obou poločasech - Man.City - Sunderland ano 1.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip