Články

Man. City – Plzeň: viktoriáni vstřelí gól
article image

27.11.201

Doma dostali od Citizens napráskáno 0:3, body neuhráli v Moskvě ani v duelech s Bayernem Mnichov. Viktorii může hrát do karet hlavně to, že domácí už mají postup jistý. V defenzívě se tak najde okénko pro plzeňský gól.

Západočeši mají na bodovém kontě nulu a v kolonce vstřelených gólů pouze číslici 2. Není proto divu, že se od nich velké věci nečekají ani na Etihad Stadium v Manchesteru. Příznivý je pro ně především fakt, že Džeko, Agüero a spol. se už po zabezpečení jarního play off Ligy mistrů zajímají hlavně o dostihy za špicí tabulky v Premier League, kde jim vedoucí Arsenal odskočil na šestibodový odstup. Aktuální skvělou formu ukázali názorně v neděli, když rozstříleli 6:0 silný Tottenham (Agüero a Jesus Navas dali po dvou gólech) a mohli by Horváthovu partu mírně podcenit. Ta by tak k prozatímním dvěma gólovým trefám z Moskvy mohla přidat další zásah a trochu potěšit loučícího se trenéra Pavla Vrbu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Tým dá gól - MaC-Plz: Plzeň ano 2.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip