Články

Man. City – Liverpool: bitvu gigantů okoření gólové hody
article image

24.8.2014

V dohrávce 2. kola Premier League na sebe narazí úřadující šampioni z Manchesteru City a vicemistři z Liverpoolu! Oba ofenzivně laděné mančafty úspěšně rozehrály novou sezonu a jejich duel na Etihad Stadium bude gólově bohatý.

Dva nejlepší celky uplynulého ročníku Premier League vstoupily do toho nového vítězně – mistrovští Citizens triumfovali v Newcastlu 2:0, nakonec druhý Liverpool přetlačil doma Southampton 2:1. Na výhru se ale Reds nadřeli, vítězný gól vstřelili pouhých jedenáct minut před koncem. Celek z Anfieldu v létě opustil hvězdný kanonýr Suárez, jenž odešel do Barcelony, oba jeho někdejší parťáci z útoku Sterling a Sturridge ale proti „Saints“ rozvlnili síť a ukázali, že by mohli jít v jeho šlépějích. Přesto se však vedení Reds rozhodlo o posílení ofenzívy a z AC Milán přivedlo kontroverzního forvarda Maria Balotelliho, jenž by si mohl proti svému někdejšímu zaměstnavateli, za kterého nastupoval v letech 2010 až 2013, odbýt liverpoolskou premiéru! Pokud se tedy stihne ostře sledovaný přestup včas dořešit. Reds pod vedením kouče Rodgerse tradičně praktikují kombinační a útočný fotbal, který jistě předvedou také v Manchesteru. Ovšem Citizens jsou směrem dopředu také nesmírně silní (Džeko, Jovetič, Agüero, Nasri…), utkání by mělo nezaujaté diváky hodně bavit. O góly nebude nouze.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Man.City - Liverpool 2,5 + 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip