Man. City – D. Kyjev: domácí si zastřílí

article image

14.3.2016 V anglické lize pokračují v nevýrazných výkonech, play off Ligy mistrů ale rozehráli parádně a po triumfu 3:1 v Kyjevě by jim premiérový postup do čtvrtfinále neměl uniknout. Citizens ale neponechají nic náhodě a jasně ovládnou i odvetu!

Ještě nikdy nenakoukli mezi osm nejlepších týmů Ligy mistrů, letos ale mohou klatbu prolomit. Fotbalisté Manchesteru City totiž na Olympijském stadionu v Kyjevě hladce triumfovali 3:1 a o premiérový postup do čtvrtfinále by je mohl připravit už jen totální kolaps v odvetě. Ten však nelze předpokládat! Zkušený kouč Manuel Pellegrini má k dispozici skvělý a sehraný mančaft, který navzdory nepříliš výrazným výkonům v anglické lize umí hrát důležité duely a disponuje individualitami, které umí rozhodnout. Především v ofenzívě jsou Citizens silní – na jejich hrotu řádí obávaný snajpr Agüero, který otevřel skóre prvního klání s Dynamem, nebezpeční jsou také kreativní Silva a De Bruyne či rychlíci Navas se Sterlingem. Odvetu s Dynamem pojmou domácí zodpovědně, historický postup si pojistí další hladkou výhrou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.tým dá gól v obou poločasech - Man.City - Dyn.Kyjev ano 2.18
Dá gól (včetně prodloužení) - MaC-DKy: Aguero S. ano 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip