Man. City – CSKA Moskva: Agüero pokoří Rusy!

4.11.2014

Přesně před rokem zavítali borci moskevského CSKA na Etihad Stadium a domácímu favoritovi podlehli 2:5. Bude se historie opakovat? Není to vyloučené! Citizens musí zvítězit, ve formě hrající střelec Agüero bude úřadovat!

I když v derby herně nijak neoslnili, víkendový triumf 1:0 nad úhlavním rivalem Manchesterem United vrátil do týmu Citizens tolik potřebnou pohodu a sebedůvěru. Po sérii špatných výkonů a výsledků může být zisk skalpu Red Devils tou pravou vzpruhou, která mančaft zkušeného kouče Pellegriniho vrátí zpět na vítěznou vlnu! A to by úřadující angličtí šampioni opravdu potřebovali, ve třech duelech skupiny E totiž ani jednou nevyhráli a v tabulce se z nepostupových pozic dívají na záda mnichovskému Bayernu a italskému AS Řím. Naposledy neuspěli v Moskvě, kde si sice po brankách Agüera a Milnera v prvním poločase vypracovali dvoubrankový náskok, po změně stran jej ale neudrželi a nakonec se museli spokojit s remízou 2:2, kterou domácím zařídil čtyři minuty před koncem proměněnou penaltou Natkho. V odvetě si podobné selhání nemohou Citizens dovolit, ještě více by si zkomplikovali cestu do jarních vyřazovacích bojů. Vítězství by jim ale naopak mohlo výrazně pomoci, pokud by totiž Římani padli v Mnichově, vystřídali by je Džeko a spol. na druhém místě! V minulé sezoně CSKA rozdrtili doma 5:2 a kvalita je znovu na jejich straně. Spoléhat budou na rozjetého kanonýra Sergia Agüera, jenž na ruské protivníky umí zahrát – ve čtyřech duelech jim vstřelil sedm branek! Argentinský snajpr momentálně válí, v posledních dvanácti utkáních anglické Premier League vstřelil 11 gólů, rozhodl i víkendový šlágr s United. CSKA pokořil v Moskvě a trefí se také v odvetě!

Dá gól (včetně prodloužení) - MaC-CSK: Agüero S. ano 1.67