Články

Malta – Česko: outsider bude kousat!
article image

10.10.2013

Prožívají vydařenou kvalifikaci. I když jsou v tabulce skupiny B poslední! Dokázali totiž porazit Arménii 1:0 a gólově se hráči Malty prosadili proti Dánsku, Bulharsku i Česku. S ním si nyní střihnou odvetu a opět jej potrápí.

Brazilským břehům už čeští plejeři dali sbohem. Kouč Bílek rezignoval a povýšený asistent Josef Pešice má za úkol dohrát kvalifikaci se ctí a s co největším bodovým ziskem. Každý bod je totiž důležitý pro nasazování do košů při dalších kvalifikačních losovačkách. Jak bude vypadat hra našeho celku bez špílmachra Rosického a možná i bez největší motivace, je těžké odhadovat. Proti outsiderovi by se však měli Češi gólově prosadit, což však platí i o Malťanech, kteří vstřelili doma branku v posledních dvou zápasech Dánům i Bulharům, s nimiž prohráli 1:2. Čechy umí doma potrápit, ze čtyř duelů před vlastními fanoušky s nimi prohráli jenom jednou, třikrát vybojovali remízu. V právě probíhající kvalifikaci mají doma střeleckou slinu a už v Česku se jednou gólově prosadili. To se jim podaří také v odvetě. Oba celky vstřelí gól.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Malta - Česko ano 2.17

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip