Články

Malmö – Örebro: skórovat budou oba týmy
article image

11.7.201

S 18 mistrovskými tituly jsou nejúspěšnějším švédským klubem, letos znovu vládnou tabulce. Fotbalisty Malmö ale nyní doma čeká nebezpečné Örebro a gólově se jako obvykle prosadí oba týmy.

Nejvyšší švédská soutěž se pomalu blíží ke své polovině a na čele tabulky je pořádná tlačenice. Borci Malmö jsou první jen díky lepšímu skóre, jejich protivníci jsou zatím čtvrtí, ovšem pouze se čtyřbodovým mankem. V dohrávce 13. kola se očekává urputný boj – domácí čtyřikrát v řadě vyhráli, hráči Örebro pro změnu pětkrát za sebou neprohráli, a pokud by v posledních dvou utkáních nepoztráceli body za remízy, byli by na tom bodově stejně jako Malmö. Nicméně z lídra soutěže ani jeho domácího prostředí strach mít nemusejí. Zatímco dříve byli pravidelnými vítězi jejich soubojů hráči z Malmö, loňská sezóna vše změnila. Obě ligová utkání skončila remízami 2:2 a 1:1, v poháru vyhrálo 1:0 Örebro. To byl také jediný zápas za posledních pět let, kdy skóroval pouze jeden z týmů, v ostatních osmi utkáních se vždy gólově prosadili oba soupeři. A tradice by měla zůstat zachována i tentokrát.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Malmö - Örebro ano 1.63

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip