Malmö – PSG: „Ibra“ si zastřílí

article image

24.11.2015 Obávaný švédský kanonýr Zlatan Ibrahimovič v letošním ročníku Ligy mistrů ještě nerozvlnil síť, to však při návratu na půdu svého mateřského klubu z Malmö zkusí změnit! Nedávno zazářil v baráži o Euro a nyní znovu potvrdí střelecké kvality.

Ostře sledovaný návrat Zlatana Ibrahimoviče do rodného města budí ve Švédsku obrovské pozdvižení! Aby si zápas všichni fanoušci jeho mateřského klubu užili, obávaný střelec si v Malmö dokonce pronajal hlavní náměstí, na němž bude utkání k vidění na velkoplošných obrazovkách… A kde jinde by měl obávaný kanonýr protrhnout smůlu a poprvé v letošním ročníku Ligy mistrů skórovat? Zápasy, v nichž jde o hodně, jsou pro excentrického snajpra jako stvořené. To se znovu ukázalo během reprezentační pauzy, kdy v baráži o Euro třemi góly ve dvou zápasech zničil rivaly z Dánska a dovedl Švédsko k postupu na kontinentální šampionát. Nyní může PSG vystřílet jistotu přezimování v elitní pohárové soutěži a jistě si dá záležet na tom, aby naplno předvedl své umění. Duel Malmö s PSG bude o jednom muži. Ten si jej náležitě užije a rozvlní síť!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Mal-Par: Ibrahimovic Z. ano 1.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip