Malmö – Celtic: oba týmy se trefí

24.8.2015

Skotský gigant v prvním utkání neudržel dvoubrankové vedení a po těsném triumfu 3:2 nad Malmö jej ve Švédsku čeká těžká odveta. Ani jeden z týmů neumí hrát poctivého zanďoura, oba soupeři se gólově prosadí!

Mančaft z Glasgow do úvodního utkání s Malmö skvěle odstartoval a po deseti minutách už vedl o dvě branky! Krátce po začátku druhého poločasu sice Celtic inkasoval, ovšem Griffiths jej svým druhým gólem v utkání znovu vrátil do trháku. Nadějně rozehrané duel však domácí nedovedli do příliš úspěšného konce, v páté minutě nastavení totiž někdejší forvard Celticu Berget taktéž podruhé v zápase gólově udeřil a snížil na konečných 2:3 z pohledu Malmö. Těsná porážka a dva vstřelené góly na půdě soupeře dávají švédskému mistrovi velké šance do odvety. V domácím prostředí je Malmö tradičně silné, letos tam v lize vyhrálo sedm z jedenácti duelů (bilance 7-3-1, skóre 22:10) a v 3. předkole LM před svými fanoušky rozdrtilo rakouský Salcburk 3:0. Na Celtic si bude věřit a je schopno jej porazit, hosté nemohou jen bránit a také se budou snažit o vstřelení branky. Oba soupeři by se mohli prosadit!