Články

Málaga – Valencia: hosté odvezou všechny body
article image

2.2.201

Třikrát za sebou jim nevstřelili ani gól, navíc po Novém roce spadli do velké krize. Fotbalisté Málagy zkrátka nemají před duelem španělské La Ligy proti Valencii zrovna příznivé vyhlídky. A body jim opět utečou.

Na konci loňského roku se jejich miláčci bili o čtvrtou příčku, na kterou ztráceli pouhý bodík, ale nový kalendářní rok je pro fanoušky Málagy jako děsivý sen – čtyři zápasy, pouhé dva bodíky a ze sedmého místa ztráta na čtvrtou Valencii už propastných 9 bodů. Co se s týmem děje? Jako by se v hráčích po domácí prohře s předposlední Almerií něco zlomilo, přestali si věřit a proti týmům z horní poloviny tabulky Villarrealu, Seville a Bilbau zaostávali. Teď je čeká nebezpečná a hlavně nevyzpytatelná Valencia, která má za posledních sedm kol parádní bilanci 5-2-0 a dokázala si poradit s Realem a naposledy i Sevillou. Rozjetí hosté jsou v pohodě a do Málagy si jedou nikoli pro bod, ale hned pro tři. Povzbudila je i podzimní domácí výhra 3:0, loni na hřišti protivníka hráli bez branek. I tentokrát to vypadá spíše na gólově chudší duel, ovšem sebevědomí hosté by měli prodat svoji parádní formu a zvítězit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Malaga - Valencia 2 2.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip