Články

Málaga – Bilbao: domácí musejí konečně zabrat
article image

25.11.201

Tady končí legrace, fotbalisté Málagy musejí vyhrát! V tabulce La Ligy jsou bod nad sestupovou hranou a nic než 3 body neberou. Bilbao atakuje Ligu mistrů, ale vzájemná bilance i zápal do hry budou stát na straně domácích.

Loni ještě patřili mezi španělskou smetánku, ale letošní propad je hodně strmý. A může být ještě hůře! Z minulých sedmi zápasů vyhráli borci Málagy jediný a sestupové pásmo je hodně blízko. Bilbao se naopak vyhřívá mezi nejlepšími, pátou příčku zajišťující postup do Evropské ligy drží pevně, a pokud uspěje, dostane se opět do těsného závěsu za čtvrtý Villarreal a tím i Ligu mistrů. Co lze očekávat na hřišti? Určitě ne žádnou velkou přestřelku, nakonec za poslední čtyři roky padlo v osmi vzájemných zápasech jen 13 branek. Na svém hřišti se ale Málaze dařilo, dvakrát v řadě přetlačila protivníka 1:0 a tento výsledek by jeho hráči brali všemi deseti. Pokud nechají na hřišti všechno, Bilbao odjede znovu s prázdnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Malaga - Bilbao 1 2.51

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip