Články

Málaga – Barcelona: hvězdný Neymar se zase trefí
article image

24.8.201

Postupně zapracovává kouč Martino novou hvězdu do sestavy. V prvním kole La Ligy i v Superpoháru Brazilec Neymar vždy střídal, ale ve středu se proti Atlétiku gólově prosadil a nyní dá gól i v Málaze.

Stál nekřesťanské peníze. Barcelonu přišel v přepočtu na 1,5 miliardy korun, avšak Neymar by se – společně s Messim – měl stát novou hlavní tváří katalánského velkoklubu. Nejlepší fotbalista Jižní Ameriky roku 2011 a 2012 podepsal Barceloně smlouvu na pět let a jen na jeho představení se přišlo podívat 55 tisíc fanoušků! Jedenadvacetiletý útočník má ročně inkasovat 7 milionů eur a za ty peníze se od něj očekávají velké věci. Na Camp Nou přišel i nový kouč Argentinec Gerardo Martino, který se bývalého forvarda Santosu (103 zápasů – 54 gólů!) snaží pozvolně začlenit do soukolí propracované mašiny Barcy. V úvodním kole Primera Division proti Levante se dostal na trávník až v 64. minutě, kdy Barcelona vedla 6:0. O tři dny později naskočil v Madridu proti Atlétiku do prvního klání o španělský Superpohár v 59. minutě a v 66. minutě zařídil krásnou střelou konečný výsledek 1:1. Otázkou nyní je, zda se v Málaze objeví na hřišti již v základní sestavě, ale věříme, že i jako střídající plejer je schopen se gólově prosadit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Mal-Bar: Neymar ano 1.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip