Články

Mainz – Stuttgart: mizérie hostů neskončí
article image

10.12.2015

Sezonu hrůzy prožívají fotbalisté Stuttgartu, a pokud se brzy nevzchopí a nezačnou vítězit, pomažou do druhé bundesligy. Jenže v předehrávce 16. kola míří na hřišti Mohuče, která v posledních týdnech nabrala formu...

Slavný mančaft ze Stuttgartu se krčí na předposlední příčce bundesligové tabulky a ve zbytku sezony bude bojovat o svůj prvoligový život. Pokud se tedy zázračně nevzchopí a nezačne vítězit, čemuž ovšem vůbec nic nenasvědčuje… Z posledních čtyř kol vytěžil Stuttgart jediný bod za plichtu s Brémami, venku prohrál pět ze sedmi klání při skóre 12:20! Děravou stuttgartskou obranu, která je s 36 inkasovanými góly nejhorší v soutěži, nezalepil ani dočasný kouč Kramny a v Mohuči také bude s velkou pravděpodobností sledovat, jak jeho svěřenci loví míč ze své sítě. Domácí už pět kol neprohráli, z toho třikrát zvítězili a ze sedmého místa ztrácí jen tři body na třetí M'gladbach! V posledních dvou duelech vstřelila Mohuč pět branek, borci jako Malli (8 gólů) či Muto (7) jistě hostující obraně pořádně zatopí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Mohuč - Stuttgart 1 2.13

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip