Články

Mahut – Mayer: Argentinec zaskočí favorita
article image

18.9.201

Francouz Mahut v posledních pěti zápasech čtyřikrát prohrál a na domácím turnaji v Métách se tak hce naladit zpět na vítěznou vlnu. Argentinec Mayer ale v Davis Cupu proti Česku předváděl velmi dobré výkony, mohl by překvapit!

V Praze nabral sebevědomí! Až třiadevadesátý hráč světa Leonardo Mayer dostal v české metropoli od kapitána Martína Jaiteho důvěru místo Carlose Berloqua jako týmová dvojka Argentiny v semifinále Davis Cupu proti Česku a svými výkony rozhodně nezklamal. V prvním utkání sice podle předpokladů nestačil na Tomáše Berdycha, světovou pětku ale celý zápas notně trápil a dokonce mu sebral i jeden set. Už za rozhodnutého stavu pak nastoupil proti talentovanému Jiřímu Veselému a výhrou 6:4, 6:4 potvrdil velmi dobrou formu. Francouzovi Mahutovi loni podlehl na antuce v Bordeaux, tvrdý povrch v Métách mu ale bude vyhovovat. Navíc Mahut se v současnosti na kurtech spíše trápí, nedivil bych se, kdyby Mayer prošel do druhého kola!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Mahut N. - Mayer L. 2 2.11

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip