Články

Magnitogorsk – Záhřeb: první třetina pro domácí
article image

9.9.2014

Mistrovský Magnitogorsk také v nové sezoně KHL ukazuje sílu, v posledním utkání si doma poradil s Atlantem Mytišči 4:1. Ani trápící se Záhřeb mu nebude dělat větší problémy, Metallurg ovládne už první třetinu.

Až na vrchol dokráčeli v minulém ročníku KHL hokejisté Magnitogorsku a mezi favority na zisk Gagarinova poháru patří také letos. Že se s nimi musí počítat, ostatně ukázali hned v prvním klání nové sezony, v němž rozstříleli moskevské Dynamo vysoko 6:1! Poté sice smolně podlehli Slovanu Bratislava 2:3, v třetím utkání ale znovu předvedli velkou sílu a pohráli si s Mytišči 4:1. Výhru opět dirigovala první lajna, jejíž členové Mozjakin (4+2), Kovář (2+3) a Zaripov (2+4) v loňské sezoně patřili mezi nejproduktivnější borce soutěže a letos by se měli v kanadském bodování opět pohybovat na špici. Proti Záhřebu si statistiky jistě znovu vylepší, chorvatský mančaft je totiž od začátku ve velkém útlumu a ještě nebodoval. Odchod kanonýra Cheechooa výrazně oslabil jeho ofenzívu, která v žádném ze třech duelů nevstřelila více než dvě branky. Ani obrana Záhřebu příliš nefunguje, tlak Metallurgu nevydrží. Domácí ovládnou už úvodní dvacetiminutovku.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Magnitogorsk - Záhřeb 1 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip