Články

Magnitogorsk – Záhřeb: Mozjakin rozvlní síť
article image

6.10.2015

Předloňští šampioni KHL z Magnitogorsku letos znovu potvrzují, že patří k nejlepším týmům Východní konference. Za úspěchem je tradičně táhne hvězdná první lajna, v níž střelecky září zkušený Sergej Mozjakin. Proti Záhřebu se prosadí!

V tabulce Východní konference patří Magnitogorsku až pátá příčka, má však odehráno o dva zápasy méně než lídr z Omsku, na něhož ztrácí tři body. Ambiciózní mančaft z města oceli v posledním utkání zvítězil na ledě bratislavského Slovanu 5:2, předtím ale 2x nebodoval a jednu porážku utrpěl právě na ledě Záhřebu (1:4). Medveščaku tak má co oplácet a znovu bude spoléhat na výkon své první formace, která jej dlouhodobě táhne za úspěchem. V jejím středu tvoří hru český centr Jan Kovář, na křídlech pak válí tahouni ruské reprezentace Zaripov s Mozjakinem. Zatímco prvně jmenovaný letos vcelku dlouho marodil a do ideální formy se teprve dostává, trojnásobný nejlepší střelec KHL Mozjakin od prvních kol pálí ostrými a na kontě už má deset přesných zásahů. V posledních dvou duelech vyšel kapitán Metallurgu střelecky naprázdno, už je tedy nejvyšší čas, aby znovu rozvlnil síť! Záhřeb nedisponuje příliš kompaktní obranou, Mozjakin ji pokoří.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Mag-Záh: Mozjakin S. ano 2.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip