Články

Magnitogorsk – Ufa: postup obhájce titulu?
article image

6.3.201

Mistrovský Metallurg už v základní části KHL ukazoval velkou sílu a v play off pokračuje v parádních výkonech. Sérii s Ufou má skvěle rozehranou a od postupu jej dělí jediné vítězství, vybojuje jej na vlastním ledě?

Magnitogorsk

+ hvězdný útok, kombinace, forma

- občasné problémy s proměňováním šancí

Ufa

+ solidní obrana, role outsidera

- produktivita, brankář

 

Loni v play off dominovali, vždyť cestou do finále, v kterém je pak notně potrápil pražský Lev, prohráli jen dva duely! Letos se jim může podařit podobný kousek znovu, v sérii s Ufou vedou už 3:1 na zápasy a čtvrtfinále tak mají obhájci titulu z Magnitogorsku nadosah. V jejich dresu opět válí první lajna Mozjakin – Kovář – Zaripov, která je téměř nezastavitelná a pravidelně boduje. Útok obhájce titulu výrazně podporují také obránci Lee s Antipinem, právě on za asistencí Kováče s Mozjakinem rozhodl třetí duel série ve prospěch Magnitogorsku (2:1). V tom čtvrtém pak zazářil ruský reprezentant Mozjakin, který zaznamenal hattrick a výrazně se tak zasloužil o triumf „Magnitky“ 6:4, jenž úřadujícímu šampionovi KHL vynesl mečbol. Ufa dokáže favorita potrápit, vždyť v sérii ani jednou neprohrála vyšším než dvoubrankovým rozdílem. Zároveň za ním ale zaostává především v kvalitě útoku, což se vždy postupem času projeví. A jinak tomu nebude ani v pátém klání, domácí zvítězí a postoupí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Magnitogorsk - Ufa 1 1.67

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip