Články

Magnitogorsk – Slovan: šampioni ukážou kvalitu
article image

5.9.2014

Bratislavský Slovan zvládl premiérový duel nového ročníku KHL, když před svými fanoušky zdolal chorvatský Záhřeb 5:2. K druhému klání ale zamíří na led mistrovského Magnitogorsku, kde se ani letos nebude příliš bodovat!

Po konci Lva Praha je největší české zastoupení v KHL právě ve Slovanu Bratislava. V týmu trenéra Rostislava Čady pokračují zadák Tomáš Mojžíš s útočníkem Michalem Vondrkou, z Nižněkamsku se vrátil útočník Tomáš Netík a z Doněcku přišel zkušený forvard Václav Nedorost. A vstup do nové sezony se jim i celému Slovanu vydařil, slovenský mančaft totiž zdolal chorvatský Záhřeb 5:2. Všichni tři čeští forvardi si připsali po jedné asistenci, hlavní hvězdou ale byl střelec hattricku Nagy. V druhém klání už to ale taková krasojízda asi nebude, Slovan totiž míří na led úřadujících šampionů z Magnitogorsku! A celek okolo českého centra Jana Kováře v prvním utkání ukázal, že se s ním znovu musí počítat – v boji o Otvírací pohár deklasoval Dynamo Moskva vysoko 6:1! Ofenzíva Metallurgu je našlapaná hvězdami a především první útok Zaripov – Kovář – Mozjakin loni sázel góly jako na běžícím pásu, defenzíva Slovanu bude od prvních minut v jednom kole. Tlak domácích asi nevydrží, Magnitogorsk by mohl vyhrát už úvodní dvacetiminutovku.   

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Magnitogorsk - Slovan 1 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip