Články

Magnitogorsk – Lev: první finále góly neoslní
article image

17.4.2014

Česká šelma se v play off KHL prokousala až do finále! V něm narazí na nejlepší celek Východní konference, který ve vyřazovacích bojích jen dvakrát prohrál a věří v zisk titulu. Oba soupeři skvěle brání, góly tak padat nebudou.

Hokejisté Lva prožívají sezonu snů. Už v základní části se jim dařilo, ovšem v play off se jejich výkony ještě výrazně zlepšily a výsledkem je hladký postup do finále. V sériích se Záhřebem, Doněckem a Jaroslavlí celkem nevyhráli jen tři zápasy a svou nepropustnou defenzívou, která v úvodních třech semifinálových duelech inkasovala dohromady jenom jeden gól, deptají soupeře. Parádně chytá finský gólman Vehanen (1,67 průměr gólů na zápas, úspěšnost 93,9%), jenž se bude muset proti Metallurgu opět pořádně snažit, velké nebezpečí představuje především první lajna domácích Mozjakin (7+12) – Kovář (6+10) – Zaripov (7+6). Ani Magnitogorsk se ale do finále play off neprohnal ve stylu ofenzivního uragánu, v základní hrací době jenom jednou vstřelil více než tři branky! Také úspěch domácích je tak založen především na zodpovědné obraně, kterou z branky jistí zkušený gólman Kosečkin (1,66 G/Z, úspěšnost 94,4%). První finálový duel KHL tak nabídne úporný a bojovný hokej z obou stran, v první třetině góly diváci neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Magnitogorsk - Lev Praha 4,5 - 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip