Články

Magnitogorsk – Lev: Metallurg se přiblíží trofeji
article image

25.4.2014

Ve finále s českou šelmou prohrávali 1:2 na zápasy a v případě dalšího neúspěchu by jim Gagarinovů pohár začal mizet v dáli. Jenže hokejisté Magnitogorsku ukázali velkou sílu, v Praze vyhráli 5:3 a doma můžou jít do trháku!

Nejlepší tým Východní konference ve finále s protivníkem z Prahy zatím jen dotahoval, tentokrát ale věří, že půjde poprvé do vedení! V posledním klání dokázali Kovář a spol. v českém hlavním městě zvítězit 5:3 a vysokým triumfem naznačili, že našli recept na jinak výtečnou defenzívu Lva, která je základem jeho úžasné jízdy v play off. A to především díky hvězdnému prvnímu útoku – kapitán Mozjakin nasbíral čtyři asistence, Zaripov se blýskl dvěma trefami a jednou přihrávkou a do statistik se zapsal jednou asistencí také český centr Jan Kovář. Na vlastním ledě chtějí svěřenci kanadského kouče Keenana na podařený výkon navázat a mohlo by se jim to podařit. Obrana Lva už nepůsobí tak neprostupným dojmem jako dříve, vždyť v posledních třech finálových duelech s Metallurgem inkasovala 11 branek. Našlapaná ofenzíva domácích tak bude znovu úřadovat a vybojuje pro Magnitogorsk titulový mečbol!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Magnitogorsk - Lev Praha 1 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip