Články

Magnitogorsk – CSKA: repríza finále pro domácí
article image

21.8.2016

Ve finále loňské sezony se oba hvězdné mančafty utkaly o Gagarinův pohár a jejich prestižní vzájemná bitva také nyní otevře nový ročník KHL! Fanoušci uvidí další vyhecovaný duel, v němž budou mít domácí navrch!

Oba loňští finalisté budou v nadcházející sezoně znovu patřit mezi hlavní kandidáty na zisk titulu. Jako obhájci prvenství vstoupí do nového ročníku borci Magnitogorsku, kteří ve finále přetlačili právě CSKA až v sedmizápasovém dramatu a získali druhý titul za poslední tři roky. Kádr „Magnitky“ přes léto neprošel žádnými výraznými změnami, celek z města oceli tak bude sázet na tradiční opory v čele se sehraným prvním útokem Zaripov – Kovář – Mozjakin, který jej dlouhodobě táhne. To kádr moskevského mančaftu se výrazně proměnil, obávaný kanonýr Radulov odešel do NHL, kam jej následovali i klíčový bek Zajcev a Ljubimov, z opor zmizel také zkušený Platt. Nově příchozí Holloway, Enlund, Alexejev či Sergienko mají potenciál, nějaký čas však potrvá, než jej naplno rozvinou. Gólové hody asi fanoušci neuvidí, obhájce titulu ale zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Magnitogorsk - CSKA Moskva 5,5 1/-5,5 3.22

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip