Články

Machačkala – Tottenham: fanoušci gólové hody neuvidí
article image

3.10.201

Patřili mezi štiku ruského fotbalu, po uzavření finančního kohoutku už ale fotbalisté Anži Machačkala nestíhají. V Evropské lize doma hostí ambiciózní Tottenham. Oba týmy mají nyní problémy se střílením gólů, diváci uvidí maximálně dva.

Majitel Anži Kerimov odmítal dál vyhazovat své miliony a najel na výrazně úsporný režim. Největší hvězdy včetně kapitána Eto'a pláchly a klub přišel o své ambice. V aktuálním ročníku ruské ligy je Machačkala poslední, z 11 zápasů posbírala jen šest bodů a stále čeká na první výhru. Tým má problémy s ofenzívou, v průměru střílí jednu branku na zápas.

Tottenham sice přišel v létě o klíčového muže Balea, jenže dokázal najít náhradu a v anglické lize drží třetí příčku. I jeho slabinou je ale koncovka – šest vstřelených branek v šesti kolech je mizérie. Anži se ani před svými fanoušky nikam nepohrne, hosté budou trpělivě čekat na příležitost. Bude to šachová partie bez šancí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Machačkala - Tottenham 2,5 - 1.82

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip