Články

Maccabi T.A. – Kajrat: domácí dorazí Kazachy
article image

20.7.2016

První vzájemná bitva v Kazachstánu byla pro nezaujatého fanouška hodně zajímavá, nabídla totiž parádní fotbal, góly, červené karty a hodně vzruchu. Výsledná remíza 1:1 ale favorizuje na postup Maccabi, který jej doma dotáhne!

Skvělé utkání bylo k vidění na stadionu v Almaty, oba soupeři se do sebe totiž od prvních minut okamžitě pustili a velký zápal pro hru jim vydržel po celých devadesát minut. Jako první šli do vedení domácí, když se prosadil někdejší kanonýr Arsenalu ruský forvard Andrej Aršavin, za hosty srovnal až v první minutě nastavení záložník a jeho někdejší spoluhráč z týmu Gunners Yossi Benayoun. Předtím ale jeho spoluhráči zahodili spoustu šancí, které si postupně vypracovali, do odvety tak musí výrazně seřídit mířidla! Specifické izraelské prostředí bude při druhém měření sil hrát do karet Maccabi, celek kouče Arveladzeho navíc disponuje kvalitnějším kádrem a je na rozdíl od soupeře otřískaný těžkými pohárovými duely. V Almaty bylo Maccabi nebezpečnějším týmem a jen kvůli vychýlené mušce nezvítězilo. To si však v odvetě pohlídá a projde dál!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Maccabi T.A. - Kajrat Almaty 1 1.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip