Články

Maccabi – Chelsea: anglický šampion zvítězí
article image

23.11.2015

Navzdory víkendovému triumfu 1:0 nad Norwichem hra slavné Chelsea stále má k ideálu hodně daleko. Přesto parta kouče Josého Mourinha nastoupí do bitvy s Maccabi jako velký favorit, kterému by výhra mohla pojistit přezimování v Lize mistrů!

Zvládli bitvu s Dynamem Kyjev, vydřená výhra 2:1 je posunula na druhou příčku tabulky. Vyhráno ale ještě borci Chelsea nemají, ukrajinský mančaft na ně ztrácí jen dva body a ještě je může odsunout mimo postupové pozice. Také však v případě příznivé shody okolností mohou svěřenci kouče Mourinha odjíždět z Izraele s jistotou účasti v jarním play off! Prvním předpokladem je jejich vítězství nad Maccabi, které doma v úvodním utkání skupiny G rozdrtili 4:0. A navzdory své mizerné formě, která je trápí celý podzim, také do odvety nastoupí jako velcí favorité! Kádr Chelsea je plný zkušených borců, kteří toho v pohárech spoustu odehráli a na důležité zápasy se umí zkoncentrovat. Maccabi ještě nezískalo ani bod a vstřelilo jen jeden gól, jedině nebezpečný forvard Eran Zahavi, jenž v předkolech 7x skóroval, by mohl obraně hostů občas zatopit. Zkušený taktik José Mourinho ale jistě vymyslí, jak jej ze hry vymazat. Jeho tým bude dominovat (Maccabi má průměr držení míče jen 44%), ukořistí hladký a možná i postupový triumf!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Maccabi T.A. - Chelsea 1:0 2 2.04
Dá gól (včetně prodloužení) - Mac-Che: Costa D. ano 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip