Články

Maccabi – Basilej: fanoušci uvidí góly
article image

24.8.2015

Švýcarský mistr doma nezvládl úvodní duel 4. předkola Ligy mistrů a jen plichtil s Maccabi Tel Aviv 2:2, v odvetě tak musí pořádně zabrat! Izraelci nemají nejlepší defenzívu, jsou ale nebezpeční v útoku, o branky nebude nouze!

Celek z Tel Avivu pokračuje v překvapivé jízdě kvalifikací Ligy mistrů a je blízko k zopakování historické účasti v základní skupině z roku 2004. Po postupu přes Hibernians (5:1, 1:2) a Plzeň (1:2, 2:0) totiž v úvodním duelu závěrečného předkola remizoval v Basileji 2:2 a k postupu mu tak stačí doma i plichta 0:0 či 1:1. Favorizovaného švýcarského protivníka Maccabi dokonale zaskočilo a na stadionu Svatého Jakuba se ujalo vedení zásluhou trefy Zahaviho. Basilej brzy srovnala a dvě minuty před koncem dokonce šla do vedení, ovšem kanonýr Zahavi se v šesté minutě nastavení důrazně prosadil ve vápně a hlavičkou zařídil plichtu. Zkušený snajpr v předešlém kole režíroval obrat proti Plzni a na kontě už má šest přesných zásahů, také v odvetě bude obranu Basileje prohánět. Švýcaři musí venku zabrat a zvítězit, potlačí se tak do ofenzívy. Obrana Maccabi není z nejpevnějších, fanoušci uvidí zajímavý duel, v němž nebude o góly nouze!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Maccabi T.A. - Basilej 2,5 + 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip