Články

Ludogorec – Plzeň: první půle bez gólů
article image

16.8.2016

Kdo se podívá do základní skupiny Ligy mistrů – bulharský, nebo český mistr? K úvodnímu duelu závěrečného předkola přistoupí oba celky opatrně a na gól se bude čekat.

Český šampion může nakročit k historicky třetí účasti v základní skupině a milionům z nejprestižnější klubové soutěže, jenže nebude to mít snadné. Plzeňští nezačali sezónu zrovna přesvědčivě a v předchozím předkole měli proti Karabachu pořádnou kliku. Ludogorec, v jehož kádru je sedm Brazilců, se do závěrečného předkola dostal přes Crvenou Zvezdu Bělehrad a Podgoricu. „Jejich mužstvo má hodně dobrých individualit, které to zkouší jeden proti jednomu,“ všiml si kouč Pivarník. Zatímco jeho hoši se na klíčový duel naladili jasnou výhrou 3:0 v Příbrami, Bulhaři padli na hřišti Levski Sofia 0:1. Možná i to vyslalo bulharskému celku varování a bude se snažit hrát zodpovědněji zezadu. Na defenzívu vsadí i Západočeši, takže zejména v prvním poločase moc šancí k vidění nebude. Proč si tedy nevsadit na bezgólovou první půli?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - Ludogorets - Plzeň 0,5 - 2.32

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip