Články

Lucembursko – Slovensko: klíčový duel zvládnou!
article image

12.10.201

V Žilině měly vypuknout bouřlivé oslavy postupu, ovšem Bělorusko bylo proti! Slovenští fotbalisté si tak přímou účast na evropském šampionátu musí vybojovat v posledním utkání skupiny C v Lucembursku. A to se jim podaří!

Hamšík a spol. do kvalifikace famózně odstartovali, když vyhráli na Ukrajině či nad Španělskem, a celkově naplno bodovali v šesti duelech v řadě! Dlouho se tak drželi na prvním místě skupiny C, zisk jediného bodu v posledních třech zápasech však znamenal propad na druhou příčku, o kterou se dělí s Ukrajinou. Mají však lepší bilanci vzájemných duelů, výhra v Lucembursku by jim tak přinesla historický úspěch. V pátečním domácím duelu s Běloruskem (0:1) potřebný triumf nedokázali vybojovat a navzdory velké převaze (20-6 na střely) ani jednou nerozvlnili síť. Tentokrát si podobné selhání už nemohou dovolit! Lucembursko doma bez potíží porazili 3:0 a také v odvetě by měli dominovat, tým mají plný zkušených borců, kteří si s podobnou situací poradili v bojích o postup na MS 2010. Domácí v kvalifikaci jen 2x bodovali – remizovali s Běloruskem (1:1) a porazili Makedonii (1:0). Na Slováky ale stačit nebudou, hosté zvítězí alespoň o dvě branky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Lucembursko - Slovensko 1:0 2 1.84

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip