Články

Lotyšsko – Turecko: premiérová výhra hostů
article image

12.10.2014

Hosté po dvou porážkách leští dno skupiny A, neúspěch v Rize si prostě nemohou dovolit! Proti české reprezentaci nepředvedli špatný výkon a směrem dopředu byli hodně nebezpeční, na solidní výkon navážou a Lotyše porazí!

Reprezentanti země půlměsíce jsou pod velikým tlakem. Porážky 0:3 na Islandu a 1:2 doma s českým nároďákem je přikovaly na poslední místo skupiny A, v boji o postup na evropský šampionát si tak hned na úvod kvalifikace pořádně zavařili! Herně přitom výběr legendárního trenéra Terima úplně nepropadl, jenže neproměňuje šance a v obraně není nejjistější. Především při bránění standardních situací mají Turci velké rezervy, vždyť při nich inkasovali od Islandu i Česka. Proti partě kouče Vrby ale jinak neodehráli špatný zápas, měli stálou převahu a vypracovali si několik velkých šancí ke skórování, proměnili však jenom jednu. Borci jako Arda, Töre či Bulut jsou silní na míči, umí kombinovat a vytvářet pro spoluhráče gólové příležitosti či se sami do nich probojovat. To jistě předvedou i v Lotyšsku, kde už musí nutně zvítězit! Domácí na tom nejsou o moc lépe než jejich protivníci, na kontě mají jeden bod za remízu v úvodním duelu v Kazachstánu, v druhém utkání doma podlehli Islandu vysoko 0:3. Za svým soupeřem herně výrazně zaostávali a v podstatě se jen bránili, tlak Seveřanů ale nakonec neustáli a jasně prohráli. Stejný průběh asi bude mít také jejich duel s Tureckem, hosté mají výrazně kvalitnější mančaft, jenž nastoupí s obrovskou touhou zvítězit. Od úvodních minut budou mít velkou převahu, kterou nakonec přetaví v první výhru!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Lotyšsko - Turecko 2 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip