Články

Lotyšsko – Bělorusko: v bitvě o play off gólové hody
article image

19.5.201

Málokdo čekal, že tyto dva týmy se budou prát na hokejovém MS o druhé místo ve skupině B. Vítěz dnešního duelu má v podstatě jisté play off. Obě mužstva jsou silná v ofenzívě, což se budou snažit využít. O góly nebude nouze.

Za suverénními Rusy se v »béčku« rozpoutala obrovská přetahovaná o zbylá tři místa v play off, v níž si překvapivě nejlépe vedou právě Lotyši a Bělorusové. Obě postsovětské země ničí protivníky svým elánem a ofenzivními hrátkami, Bělorusové navíc těží z obrovské podpory fanoušků. Jak bude vypadat jejich vzájemný souboj? Z dlouhodobého hlediska jsou na tom Lotyši lépe, ovšem letošní vzájemná bilance je zcela vyrovnaná – 4:1 a 0:3. Pokud se Lotyši mohou pochlubit přece jen o něco lepším kádrem, pro Bělorusy mluví domácí prostředí a ohromný zápal do hry. Cítí velkou šanci na úspěch a budou se hnát dopředu, jenže stejný styl vyznávají i Lotyši. Na turnaji se oběma týmům střelecky daří a dají se tedy očekávat gólové hody.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Lotyšsko - Bělorusko 5,5 + 2.26

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip