Články

Los Angeles – San Jose: Žraloci odstřelí rivala!
article image

24.4.201

Loni s nimi vypadli v konferenčním semifinále, letos chtějí rivalům z Los Angeles předčasný konec v play off oplatit a zatím si vedou skvěle. Sharks vedou nad Kings 3:0 na zápasy a sérii ukončí v nejkratším možném čase!

V průběhu celé základní části Sharks patřili mezi nejlepší týmy Západní konference a roli favoritů na zisk Stanley Cupu zatím potvrzují i v úvodním kole play off, v němž narazili na nenáviděné rivaly z Los Angeles. Hokejisté San Jose se ale z loňské bolestivé zkušenosti poučili a nenechávají nikoho na pochybách, kdo že to tentokrát půjde dál! Na domácím ledě udělal celek kouče McLellana s Kings dvakrát krátký proces (6:3, 7:1) a uspěl i v prvním utkání na půdě protivníka, které vyhrál v prodloužení 4:3 a od postupu do dalšího kola jej tak dělí už jenom jedna výhra. Sharks mají jeden z nejvyrovnanějších týmů v celé NHL, disponují správným mixem zkušenosti (Marleau, Thornton, Boyle) a dravého mládí (Hertl, Couture, Vlasic, Nieto), každý z prvních tří útoků je schopný rozhodnout utkání a z toho Žraloci těží! Kings ani v jednom utkání se San Jose nedominovali a marně hledají recept na to, jak udržet rozjetou ofenzívu Sharks na uzdě. To se jim ale příliš nedaří, Žraloci si navíc umí poradit s jejich hrou do těla a jdou sebevědomě za svým cílem. Ani ve čtvrtém duelu série nepoleví a Kings pošlou na dovolenou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Los Angeles - San Jose 2 1.88

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip