Články

Los Angeles – New Jersey: oslabení Ďáblové bez šance
article image

14.1.201

Hrají bídně a ještě jim onemocněla největší hvězda Jaromír Jágr. Hokejisté New Jersey možná vyrazí do Los Angeles bez české legendy, a přestože borci Kings zrovna neprožívají šťastné období, na soupeři si smlsnou.

Dvě domácí výhry v řadě sice daly fanouškům Devils naději, ale následné dva neúspěchy je zase vrátily tvrdě na zem. Hokejisté New Jersey jsou třetím nejhorším týmem Východní konference s propastným mankem 12 bodů na osmou příčku zaručující play off. Navíc klub sužují zdravotní problémy. Sotva se marodka vyprázdnila po zraněních a epidemii příušnic, přišla další rána - trable zasáhly české ofenzivní veterány: Jágr má chřipku a Eliáš si na tréninku poranil loket. „Je neuvěřitelné, co prožíváme. Nikdy jsem to nezažil,“ kroutil hlavou generální manažer a dočasný trenér Lamoriello. V tomto rozpoložení vyrážejí Ďáblové do Kalifornie, kde je čekají obhájci Stanley Cupu. Pravda, Kings teď také tápou, z posledních sedmi zápasů vyhráli jen dva, ovšem na druhou stranu čtyřikrát z pěti porážek brali alespoň bod. Ve vyrovnané Západní konferenci jsou pátí a žádné další ztráty si nemohou dovolit. Na oslabeného protivníka vlétnou a v poklidu vyhrají.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Los Angeles -1,5 - New Jersey +1,5 1 2.17

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip