Články

Los Angeles – Chicago: Blackhawks mečbol nepřipustí
article image

26.5.201

Obhájce Stanley Cupu prohrál dva zápasy v řadě a pustil Krále ve finále Západní konference do vedení 2:1. Dnešní mač pro ně proto bude mimořádně důležitý a udělají vše, aby se série vrátila do Chicaga za vyrovnaného stavu.

Dvakrát Černí Jestřábi v Los Angeles vedli, ale přesto padli 3:4. A znovu se na výhře Kings podílel Jeff Carter. Ten ve druhém duelu na ledě Chicaga zaznamenal hattrick a ve třetím utkání zařídila jeho formace opět tři góly. Carter se už jen na jediný bod přiblížil v tabulce produktivity play off svému spoluhráči a Anži Kopitarovi. I třetí muž v pořadí je z LA – Slovák Marian Gáborík, který s devíti góly vévodí kanonýrům vyřazovací části. Blackhawks se zase spoléhají na osmigólového kapitána Jonathana Toewse, který se v posledním duelu trefil dvakrát (jednou mu asistoval Michal Rozsíval). Chicago porazilo Kings ve všech třech utkáních základní části i v prvním mači play off. Těžko předpokládat, že by nyní padlo potřetí v řadě. Možná až v prodloužení, ale na druhé vítězství v sérii Blackhawks dosáhnou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Los Angeles - Chicago 2 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip